Ingiant DHS034-1-10A tömör tengelyű csúszógyűrű távirányítású járművekhez
Rövid leírás:
Termék részletei
Termékcímkék
Specifikáció
DHS034-1-10A
A fő paraméterek
Áramkörök száma 1 Üzemi hőmérséklet „-40℃~+65℃”
Névleges áram 10A Üzemi páratartalom <70%
Névleges feszültség 0~240 VAC/DC Védelmi szint IP51
Szigetelési ellenállás ≥500MΩ @500VDC Ház anyaga Rozsdamentes acél
Szigetelési szilárdság 500 V~, 50 Hz, 60 másodperc, 2 mA Elektromos érintkező anyaga Nemesfém
Dinamikus ellenállásváltozás <10MΩ Ólomvezeték specifikációja 5A áramkörönként AF-0.35mm^2-vel, a többi AF-0.15mm^2-vel
Forgási sebesség 0~300 fordulat/perc Vezetékhossz 200 mm + 15 mm
Termékvázlat rajz
termékleírás1
Benyújtott kérelem
termékleírás2
termékleírás3
termékleírás4
Előnyünk
Gyári jelenet
termékleírás5
termékleírás6
termékleírás7Specifikáció
DHS034-1-10A
A fő paraméterek
Névleges feszültség 0~240 VAC/VDC Védettségi szint IP51
Szigetelési szilárdság 500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektromos érintkező anyaga Nemesfém
Dinamikus ellenállásváltozás <10MΩ Vezeték specifikáció 5A áramkörönként AF-0.35mm^2 esetén, többi AF-0.15mm^2 esetén